Organizator:

Bądź S.M.A.R.T.E.R z FUNERAL FORUM 2019!

27.03.2019 12:00:00

Podziel się

Zapraszamy do świata konkretnej wiedzy i inspiracji. W dniach 22-23 listopada 2019 po raz trzeci spotkamy się w Poznaniu w gronie liderów by porozmawiać o tym jak sprzedawać lepiej i więcej, jak budować swój wizerunek i zwiększać efektywność działań w biznesie funeralnym.

Trzecia odsłona FUNERAL FORUM, wyjątkowego wydarzenia szkoleniowo-konferencyjnego z obszaru inspiracji, marketingu i sprzedaży skoncentruje się na zagadnieniach związanych z szeroko rozumianą komunikacją, która wpływa na skuteczną sprzedaż, budowanie relacji i wizerunek firm branży funeralnej.

W czasie Funeral Forum otrzymasz od nas i naszych ekspertów solidną porcję praktycznej wiedzy okraszoną warsztatami, gotową do wdrożenia w twojej codziennej działalności. Będziemy mówić konkretnie i na temat. Prelegentami wydarzenia będą praktycy, charyzmatyczni eksperci, którzy zelektryzują słuchaczy ogromem możliwości jakie czekają na odważnych przedsiębiorców pogrzebowych. Doświadczysz wiedzy w praktyce.

Do współpracy przy tegorocznym Funeral Forum zaprosiliśmy sprawdzonych trenerów i szkoleniowców, praktyków mających pełne zrozumienie dla specyfiki branży funeralnej: Martę Całą-Sturzbecher oraz Gabrielę Cerowską z Agencji Marketingowej MOMA i portalu www.marketingfuneralny.pl, specjalistę od komunikacji i sprzedaży Rafała Błachowskiego z Błachowski i Partnerzy Centrum Szkoleń i Doradztwa Biznesowego, www.skutecznakomunikacja.pl, projektantkę i wykładowcę Akademii Sztuki w Szczecinie Jo Jurgę specjalizującą się w designie funeralnym oraz trenera biznesu Ziemowita Sosińskiego reprezentującego Actam Communications.

Czy jesteś gotowy na intensywne dwa dni inspirującego, praktycznego szkolenia?

Zostań uczestnikiem

Przy zgłoszeniu do 1 lipca 2019 roku rabat 10%

 

 

 

Zostań Partnerem

>> Skontaktuj się z nami

Śledź na bieżąco informacje na stronie
www.funeralforum.pl

Wkrótce przedstawimy szczegółowy program oraz sylwetki ekspertów!

Zobacz jak było podczas poprzednich edycji:

>> Galeria zdjęć FUNERAL FORUM 2018

>> Galeria zdjęć FUNERAL FORUM 2017