Organizator:

Czytaj magazyn OMEGA on-line

03.03.2020 12:00:00

Podziel się

Nasz apetyt na nowe produkty i usługi pogrzebowe nie słabnie. Z radością witamy nowe inicjatywy, przyglądamy się im z zaciekawieniem i przedstawiamy je Wam na łamach magazynu. Z uwagi na sytuację związaną z zachorowaniami na koronawirusa w Polsce i na świecie wydanie udostępniamy również on-line.

Ponownie inspirujemy branżę funeralną międzynarodowo – po raz drugi zostaliśmy wybrani partnerem medialnym targów funeralnych TANEXPO w Bolonii – dlatego ten magazyn jest dwujęzyczny.

W tym wydaniu naszą uwagę kierujemy ku żałobie. Przedstawiamy Wam nowy zawód na polskim rynku – towarzysza w żałobie, który może wnieść nową jakość do standardowej oferty domu pogrzebowego. Opisujemy też nowy model żałoby by pomóc Wam lepiej zrozumieć klienta zakładu pogrzebowego i zwrócić Waszą uwagę na nowy model biznesowy oparty na generowaniu zysków nie ze sprzedaży produktów, lecz świadczeniu osobistej usługi indywidualnie dopasowanej do potrzeb klienta.

Inspiracją dla wielu artykułów w tym wydaniu było ubiegłoroczne Funeral Forum – cieszymy się, że kolejne edycje tych warsztatów generują rosnący głód praktycznej wiedzy. W dziale MARKETING FUNERALNY przeczytacie o marketingu internetowym a konkretnie – reklamie Google Ads oraz praktycznych i zaskakujących firmowych gadżetach i upominkach. Wierzymy, że będzie to dla Was inspirująca lektura.

>> czytaj on-line magazyn OMEGA 1/2020