Organizator:

Na Forum zapraszają... Mateusz Gajewicz

08.11.2019 12:00:00

Podziel się

Podczas FUNERAL FORUM przedstawię możliwości rozwiązań Memcare Partner i Memcare Notify, które znacząco zmieniają sposób zarządzania i komunikacji w branży pogrzebowej. Dlaczego warto podążać za cyfrową transformacją? Jakie przynosi to korzyści i nowe możliwości? Zapraszam na FUNERAL FORUM.

 

Cyfryzacja w branży funeralnej to jeden z wiodących trendów ostatnich lat. To znak naszych czasów. Rozwiązania informatyczne znacząco usprawniają codzienną pracę przedsiębiorców pogrzebowych. Na popularności zyskują także elektroniczne powiadomienia pogrzebowe czy rozwiązania pozwalające upamiętnić zmarłego on-line. Ich implementacja to sygnał wysyłany w kierunku klientów – idziemy z duchem czasu.Podczas FUNERAL FORUM przedstawię możliwości rozwiązań Memcare Partner i Memcare Notify, które znacząco zmieniają sposób zarządzania i komunikacji w branży pogrzebowej. Dlaczego warto podążać za cyfrową transformacją? Jakie przynosi to korzyści i nowe możliwości?

Podczas FUNERAL FORUM zapraszam do odwiedzenia stoiska informacyjnego firmy MEMCARE oraz udziału w mojej prezentacji 23 listopada 2019, godz. 12:15-12:45

"Zmiany w sposobie zarządzania i komunikacji w erze digitalowej rewolucji - Memcare Partner i Memcare Notify w służbie cyfrowej transformacji branży pogrzebowej"

Mateusz Gajewicz, dyrektor handlowy na kraje Europy Środkowo-Wschodniej Memcare Technologies Sp. z o.o.

więcej informacji o wydarzeniu na 

 

>> www.funeralforum.pl <<