Organizator:

Namioty pogrzebowe firmy Mitko na targach Memento 2020

08.10.2019 12:00:00

Podziel się

Firma MITKO producent z 30 letnim oświadczeniem w branży, jako jedyna w kraju produkuje namioty zgodne z wymogami europejskiej normy EN-PN 13782:2005 regulującej bezpieczeństwo zadaszeń tymczasowych, w tym namiotów pogrzebowych

Firma MITKO producent z 30 letnim oświadczeniem w branży, jako jedyna w kraju produkuje namioty zgodne z wymogami europejskiej normy EN-PN 13782:2005 regulującej bezpieczeństwo zadaszeń tymczasowych, w tym namiotów pogrzebowych

Dzięki unowocześnieniu produkcji i własnej ślusarni jesteśmy niezależnym producentem stelaży namiotowych. Nasza pracownia sitodruku pozwala na profesjonalny wydruk powtarzalnych elementów. Jako jedyni w Polsce potrafimy wykonać nadruki w kolorze złotym i srebrnym. Namioty wykonane ze wzmocnionej, odpornej na ścieranie i rozdarcia, wodoszczelnej i podwójnie impregnowanej tkaniny poliestrowej o gramaturze ok 220 g/m2.

Zastanawiamy się nad każdym detalem, po to aby dostarczyć najlepszy namiot dumnie prezentujący naszych Klientów. Przedsiębiorcy branży funeralnej, wybierają namioty pogrzebowe MITKO ze względu na dbałość o detale i jakość co pozytywnie wpływa na budowanie wizerunku. Zaufało nam już ponad 1000 zakładów w Polsce.

Na targach funeralnych Memento zaprezentujemy namioty pogrzebowe:

Seria Mitkotent Premium :

• wzmocniona konstrukcja o profilu nogi 40 mm, dzięki czemu namioty te są bardziej odporne na porywy wiatru.

Seria Octa Pro:

• wzmocniona konstrukcja, nogi o przekroju ośmiokątnym aż 50 mm .Obecnie najmocniejsze namioty pogrzebowe dostępne na rynku.

 

 

Namioty nad urnę Mitkotent Classic:

• w kompaktowym rozmiarze 1,5 × 1,5 m. Lekki system Mitkotent Classic, który charakteryzuje profil nogi 30 mm.

NOWOŚĆ! Namiot Octa Pro ze zintegrowanym oświetleniem LED (nagrodzony na Międzynarodowych Targach Rema Days nagrodą „Innowacja roku” ):

• Oświetlenie Led w pełni zintegrowane z konstrukcją. Łączy solidność i innowację. Umożliwia przeprowadzanie ceremonii zimą lub po zmroku nadając jej prestiżowy charakter. Zasilanie 230V AC z możliwością pracy na dedykowanym akumulatorze 12V DC. Pobór mocy 75W. Brak widocznego okablowania.