Organizator: Grupa MTP

Nowe interaktywne e-wydanie magazynu OMEGA

26.08.2020 14:44:03

Podziel się

Zapraszamy do lektury najnowszego interaktywnego wydania magazynu OMEGA. Sięgnij po inspiracje - klikaj w oznaczone miejsca - zobacz co się wydarzy!

Magazyn OMEGA 3_2020

>> Czytaj online interaktywne e-wydanie

W niepewnych czasach wszystko jest możliwe.

Zamieszanie wywołane pandemią odciska swój znak nie tylko na kondycji wielu biznesów, ale również na potrzebach i możliwościach klientów. Jak funkcjonować w tych niepewnych, zmiennych, złożonych i niejednoznacznych czasach? Na to pytanie szukamy odpowiedzi w tym wydaniu.

Z naszych analiz wynika, że przede wszystkim w centrum uwagi należy postawić człowieka – nas samych, pracowników i klientów. Dlatego sporo uwagi poświęcamy tworzeniu person zakupowych i podkreślamy jak ważne jest poznanie potrzeb klientów oraz wyjście naprzeciw ich oczekiwaniom. Może się zdarzyć, że klient będzie chciał zaangażować się w tworzenie produktu lub usługi – czy warto się wzbraniać? Pokazujemy, że z takiej współpracy rodzi się nie tylko niezwykły produkt lub usługa, ale również wyjątkowa relacja. Zaufanie, wiarygodność, transparentność stanowią bowiem walutę przyszłości.

W tym wydaniu wprowadzamy nowy dział: ZARZĄDZANIE PRACOWNIKAMI, w którym krok po kroku będziemy przybliżać dobre praktyki w sprawnym zarządzaniu firmą, w szczególności zarządzaniu pracownikami. Poruszymy w nim takie zagadnienia jak rekrutacja pracowników, ich motywowanie i rozliczanie, troska o rozwój kompetencji czy radzenie sobie z wypaleniem zawodowym. Zadbamy o to, by każdy tekst w tym cyklu dostarczył odrobiny wiedzy i inspiracji oraz praktycznych wskazówek do wykorzystania w codziennej pracy. Cykl artykułów rozpoczynamy od tematu Misji i Wizji, które definiują działalność biznesową. Od nich wszystko się zaczyna, bez nich trudno rozwijać firmę w dłuższej perspektywie.

Z życzeniami inspirującej interaktywnej lektury i nadzieją na rychłe spotkanie na targach,

Katarzyna Supa
Redaktor naczelna Magazynu OMEGA

>> Czytaj online interaktywne e-wydanie