Organizator:

Poznaj prelegentów Funeral Forum 2019

04.09.2019 12:00:00

Podziel się

Trzecia odsłona – kreatywnych spotkań i warsztatów dla profesjonalistów branży funeralnej w ramach FUNERAL FORUM odbędzie się w dniach 22-23 listopada w Poznaniu!

FUNERL FORUM to wydarzenie dla przedsiębiorców pogrzebowych, którzy chcą wyprzedzić konkurencję, wiedzieć wcześniej dokąd zmierza branża oraz czują potrzebę wzmacniania swoich kompetencji związanych z marketingiem, sprzedażą i komunikacją. W czasie Funeral Forum otrzymasz solidną porcję praktycznej wiedzy okraszoną warsztatami, gotową do wdrożenia w twojej codziennej działalności. Charyzmatyczni eksperci będą mówić konkretnie i na temat. W przerwach między prelekcjami będzie można skorzystać z bezpłatnych porad ekspertów.

Zgłoś udział na www.funeralforum.pl

Termin zgłoszeń upływa 18 listopada

Eksperci Funeral Forum 2019

#

Marta Cała-Sturzbecher

Będzie moderatorem całego Funeral Forum. Wprowadzi uczestników w pojęcie bycia S.M.A.R.T.E.R w kontekście wyznaczania celów w komunikacji, marketingu i sprzedaży w czasach rozwoju nowych technologii.

Agencja marketingowa MOMA

www.marketingfuneralny.pl

#

Gabriela Cerowska

Opowie o e-marketingu i podpowie jak w branży funeralnej wykorzystać szanse wynikające z cyfrowej transformacji naszych czasów.

Agencja marketingowa MOMA

#

Rafał Błachowski

Poprowadzi dwugodzinny praktyczny warsztat dotyczący analizy osobistych predyspozycji komunikacyjnych oraz symulację i analizę negocjacji, dzięki czemu uczestnicy dowiedzą się jak prowadzić rozmowy z klientem indywidualnym i biznesowym, by zakończyć je sukcesem.

trener Błachowski i Partnerzy Centrum Szkoleń i Doradztwa Biznesowego

www.skutecznakomunikacja.pl

#

Anja Franczak

Będzie mówiła o procesie żałoby, szczególnie koncentrując się na okresie między śmiercią a pogrzebem. Jaką rolę może odgrywać w tym czasie zakład pogrzebowy? Jak do tego zagadnienia podchodzą młodzi przedsiębiorcy niemieckiej branży funeralnej, którzy zredefiniowali zakres swoich usług.

towarzyszka w żałobie i autorka bloga www.SprawyOstateczne.pl

#

Ziemowit Sosiński

Będzie mówił o wykorzystaniu video marketingu w branży funeralnej oraz projektowaniu doświadczeń klienta domu pogrzebowego w kontekście usług pre i post.

ACTAM Communications

#

Marek Cichewicz,

Z jego prezentacji dowiesz się jak nowe technologie mogą wspierać Twoją działalność w obszarze budowania relacji, promocji i zwiększania sprzedaży a Ty możesz pomagać organizacjom pożytku publicznego.

firmy BONGO i e-Klepsydra

#

Marcin Tutak,

Chcesz wiedzieć jak sprawnie i skutecznie zarządzać przedsiębiorstwem pogrzebowym – poznaj nowe funkcjonalności oprogramowania Funeral System dla zakładów pogrzebowych.

TuSoft Systemy Informatyczne

#

Jakub Rosiak,

Przedstawi szanse na obniżenie kosztów prowadzenia firmy wynikające z bieżącego finansowania działalności zakładów pogrzebowych.

Funeral Finance Sp. z o.o.

#

Mateusz Gajewicz

Zaprezentuje możliwości rozwiązań Memcare Partner i Memcare Notify, które znacząco zmieniają sposób zarządzania i komunikacji w branży pogrzebowej. Dlaczego warto podążać za cyfrową transformacją? Jakie przynosi to korzyści i nowe możliwości?

Memcare Technologies Sp. z o.o.

#

Jacek Szymański,

Przedstawi fakty i obali mity związane z zawodem prosektora, technika laboranta. Będzie mówił o „podwalinach” dobrego wykształcenia w zawodzie i perspektywach rozwoju zawodowego.

laborant sekcyjny,

szkoleniowiec firmy HYGECO Polska Sp. z o.o.