Organizator:

Premiera serwisu Mementis już 1 listopada 2021

Podziel się

1 listopada 2021 roku nastąpi oficjalna premiera serwisu Mementis. To portal dedykowany rodzinom w żałobie, które szukają informacji o najwyższej jakości usługach pogrzebowych i sprawdzonych firmach, które je świadczą.

Nowy portal funeralny firmy Brainbox - Mementis® to marka serwisu funeralnego i sieci zakładów pogrzebowych założonej dawniej przez Marka Zmysłowskiego.

W serwisie promowane są konkretne firmy, ich marki i bezpośrednie dane kontaktowe. Serwis Mementis.com.pl jest uzupełnieniem strategii marketingowej prowadzonej na najpopularniejszych portalach branżowych Funer.com.pl i UslugiPogrzebowe.com.pl. Jest rozwinięciem projektów o najnowsze technologie, pomocą dla najwierniejszych klientów oraz nowych entuzjastów rozwiązań dedykowanych branży funeralnej.

Mementis.com.pl nie będzie serwisem tak obszernym jak Funer.com.pl, ma jednak poprzez nowoczesne rozwiązania, przyciągać Klientów nieco innymi kanałami, niż dotychczasowe serwisy. Każdy z Klientów portalu otrzyma wsparcie i promocję firmy z linkiem na kontach w serwisach Facebook i YouTube oraz promocję logo firmy na Instagramie.

Każda z prezentacji firm zawiera miejsce na promocję profili mediów społecznościowych i stron blogowych. W serwisie znajdziemy rozbudowane prezentacje, które zawierają wystąpienie multimedialne spikerki podającej konkretne informacje z numerem telefonu. To bardzo nowoczesne rozwiązanie ma stanowić pomoc dla osób, które ze względu na przeżywany ból nie mogą skupić swojej uwagi na czytaniu ze zrozumieniem oraz dla osób ze słabym wzrokiem. Podobnie pomocna dla takich właśnie osób może być także inna funkcjonalność: możliwość zmiany wielkości czcionki w portalu. Każdy z użytkowników może ją dostosować do swoich potrzeb tak, aby korzystanie z treści w serwisie było możliwie jak najbardziej przyjazne dla oczu. 

Serwis tłumaczony jest na języki: polski, angielski, francuski, niemiecki, włoski, rosyjski, ukraiński oraz hiszpański.

Z szacunku do osób po stracie ukochanej osoby datę premiery Mementis ustawiamy na datę bardzo symboliczną dla branży funeralnej: na 1 listopada.

Zachęcamy do zapoznania się z serwisem https://mementis.com.pl/