Organizator:

Rekordowe Funeral Forum 2019

22.11.2019 12:00:00

Podziel się

W tegorocznych warsztatach i wykładach odbywających się w ramach FUNERAL FORUM bierze udział 70 przedstawicieli branży – przedsiębiorców oferujących produkty funeralne oraz właścicieli i pracowników zakładów pogrzebowych z całej Polski. To nowy rekord frekwencyjny tego wydarzenia.

Trzecia odsłona FUNERAL FORUM, wyjątkowego wydarzenia szkoleniowo-konferencyjnego z obszaru inspiracji, marketingu i sprzedaży koncentruje się na zagadnieniach związanych z szeroko rozumianą komunikacją, która wpływa na skuteczną sprzedaż, budowanie relacji i wizerunek firm branży funeralnej. Eksperci dzielą się konkretną wiedzą podczas prelekcji i warsztatów pomagając lepiej zrozumieć klienta zakładów pogrzebowych. Na uczestników czeka zarówno potężna dawka praktycznej wiedzy, jak również specjalne oferty rabatowe przygotowane przez partnerów tegorocznego Funeral Forum. Są w tym znakomitym gronie firmy posiadające w ofercie innowacyjne produkty i usługi:

_ AMNO – Grupa Pogotowie Pogrzebowe

Oferuje unikatową na polskim rynku usługę Pogotowie Pogrzebowe pod numerem INFOLINII 801 12 12 12 - usługa tworzona jest we współpracy z zakładami pogrzebowymi świadczącymi usługi najwyżej jakości.

_ CARMEN

Firma specjalizuje się w akcesoriach pogrzebowych, a także wszelkiego rodzaju dekoracjach i dodatkach pogrzebowych. Oferuje również wysokiej jakości odzież dla pracowników domów pogrzebowych.

_ eKLEPSYDRA

Elektroniczne powiadomienie pogrzebowe zostało zaprojektowane w taki sposób, by jedna prosta wiadomość pomagała zorganizować spotkanie krewnych i znajomych z okazji ceremonii pogrzebowej. Umożliwia także zamówienie kwiatów na pogrzeb z wykorzystaniem płatności online.

_ FUNERAL FINANCE

Niekwestionowany lider rynku w zakresie dostarczania rozwiązań finansowych firmom branży pogrzebowej.

_ HYGECO Polska

Najstarsza w Europie firma oferującą szkolenia funeralne oraz kompleksowy dostawca sprzętu funeralnego i urn pogrzebowych.

_ LAPIDARIS

Kamień Lapidaris pomaga utrwalić wspomnienia o tych, którzy odeszli. Montowany na nagrobku, możliwy do odczytanie smartfonem. Produkt, który gwarantuje wiele wzruszeń.

_ MEMCARE

Zapewnia  kompleksowe wsparcie i kompletne rozwiązania informatyczne oparte na chmurze. Pozwala pracować szybciej, oszczędzać czas i pieniądze oraz upraszczać komunikację z klientem. Wspiera informowanie rodziny i przyjaciół o utracie ukochanej osoby oraz o nadchodzącym pogrzebie.

_ PLASTMET

Wiodący producent i dystrybutor akcesoriów funeralnych i wyposażenia kaplic.

_ TuSOFT

Dostawca oprogramowania wspomagającego zarządzenie domem pogrzebowym, obsługę klienta, zarządzanie krematorium oraz przygotowanie estetycznych klepsydr. Rozwiązania ukierunkowane są na spełnianie konkretnych oczekiwań przedsiębiorców.

_ ZNICZ PAMIĘCI

Specjalizuje się w sprzedaży akcesoriów funeralnych.Oferuje wyjątkowe akcesoria pogrzebowe, które podkreślą charakter uroczystości - urny, kryształy pamięci, biżuterię z odciskiem palca, relikwiarze z prochami, korony żałobne z doniczek żywych kwiatów czy cokoły na urny.

Forum towarzyszy mini wystawa wybranych prac studentów Akademii Sztuki w Szczecinie. Z bliska można przyjrzeć się prototypom nowoczesnych urn osadzonych w bieżących lub nadchodzących trendach, odpowiadających konkretnym oczekiwaniom i potrzebom rynkowym.